Go
Specifications
| Type | Power |
|---|---|
| Length | 35m / 114' |
| Beam | 7m / 23' |
| Draft | 1m / 3'3" |
| Builder | Custom |
| Built | 2009 / 2022 (Refitted) |
| Speed | 14 Knots Cruising / 20 Knots Max |
Accommodations
Master Suite with a study, 2 VIP cabins, 2 Twin Staterooms
All en-suite, with TECMA Vacuum Flush System with Shower Cells
Safe in all cabins
Mini fridge in Master Suite
Walk-in Dressing Room in Master & VIP Suites
Amenities
- Air Conditioning
Additional Amenities
4.8 m tender with 90 hp outboard
Highfield sp700, 7m, Yamaha 200hp
Sea doo gtx pro 130 IBR
Wakeboard
Water Ski
Sea Bob
Snorkeling Equipment
Basic Fishing Equipment
Beach Club inflatable sea pool
Additional Entertainment
LED TV Surround System with DVD Player in Salon
Bose Music System
LCD TV, DVD Player in All Cabins
Satellite TV
Wi-Fi
Sinkable Hydraulic Swim Platform
Electric Bimini Top on Sun Deck
Let's Start Planning Your Trip
Mainsail has built a highly experienced team of brokers throughout the years to make your charter experience seamless. Take advantage of over 50 years of combined travel experience at no cost to you!
InquireWater Activities
- Scuba Onboard (Request Details)
Crew
| Crew | 6 |
|---|
Let's Start Planning Your Trip
Mainsail has built a highly experienced team of brokers throughout the years to make your charter experience seamless. Take advantage of over 50 years of combined travel experience at no cost to you!
InquireYacht Availability & Rates
- Available
- Booked
- Hold/Option
- Unavailable
| Season | 2 Pax | 3 Pax | 4 Pax | 5 Pax | 6 Pax | 7 Pax | 8 Pax | 9 Pax | 10 Pax | 11 Pax | 12 Pax |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| No rate information available | |||||||||||